• Domki Falsztyn Z pięknymi widokami
  • Regionalne Domki Domki z kominkiem
  • Domki z widokiem nad jeziorem Czorsztyn
  • Domki drewniane Z pięknymi widokami
  • Domki Z pięknymi widokami
  • Domki Z pięknymi widokami

Domki w górach z kominkiem Pieniny noclegi

Domki w górach z kominkiem w Pieninach nad Zalewem Czorsztyńskim - idealne na wypoczynek rodzinny w pobliżu wiele atrakcji: Białka Tatrzańska Szczawnica Zamek Niedzica Zamek Czorsztyn wyciągi narciarskie: Kotelnica w Białce Tatrzańskie Czorsztyn Ski w Kluszkowcach Polana Sosny w Niedzicy bezpośrednio nad Jeziorem Czorsztyńskim. Każdy domek posiada dla państwa komfortu kominek, oraz niezależne ogrzewanie elektryczne.

Drewniane domki do wynajęcia składają się z: salonu z kominkiem i 32” TV LCD, kuchnia z lodówko-zamrażarką,, kuchenką i innym drobnym agd ułatwiającym życie, stół z krzesłami, łazienka z kabiną prysznicową . Na poddaszu znajdują się 2 sypialnie 3 osobowe, szczegóły w galerii zdjęć.

Chaty w górach polecamy osobom oczekującym komfortowego noclegu w Pieninach lecz w stylowym regionalnym wiejskim klimacie z dala od miejskiego zgiełku na łonie natury w pobliżu jedynego tak położonego Jeziora Czorsztyńskiego.

Atrakcje w naszej okolicy

Velo Czorsztyn

Velo Czorsztyn to powstały w 2019 r. szlak rowerowy wokół Jeziora Czorsztyńskiego w okolicy Pienińskiego Parku Narodowego w Małopolsce. Długość trasy to ok. 27,3 km. Fragment drogi rowerowej biegnący południowym brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego to także część dłuższego szlaku Velo Dunajec, który kieruje się dalej ku Sromowcom Wyżnym i Szczawnicy, a z drugiej strony do Nowego Targu i Zakopanego.

Zamek w Niedzicy

Jedną z najciekawszych atrakcji w Pieninach jest XIV-wieczny zamek. Średniowieczny, położony nad Zbiornikiem Czorsztyńskim, od wschodu przylega do pienińskiego parku Narodowego i leży na terytorium miejscowości Niedzica. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, naprawdę nie warto się długo namyślać tylko ruszyć w tym kierunku, by poznać sekrety niedzickiego zamku.

Ruiny Zamku Czorsztyńskiego

Zamek wzniesiony został na szlaku handlowym z Krakowa do Budy i stanowił zaporę dla postępów kolonizacji węgierskiej sięgającej prawego brzegu Dunajca. Do naszych czasów z górskiej fortecy pozostały jedynie malownicze postrzępione ruiny wzniesione z miejscowego kamienia przeglądające się w wodach utworzonego jeziora.