• Domki Falsztyn Z pięknymi widokami
  • Regionalne Domki Domki z kominkiem
  • Domki Z pięknymi widokami
  • Domki Z pięknymi widokami
  • Domki Z pięknymi widokami
  • Domki Z pięknymi widokami

Witamy

Oddajemy do państwa dyspozycji górskie domy o architekturze regionalnej i zarazem pozytywnych estetycznie cechach zabudowy pasterskiej wykonane z ekologicznych materiałów miejscowych.

Domki w Pieninach

Nasze drewniane domki położone są w Pieninach w historycznej miejscowości Falsztyn są doskonałym miejscem na wypoczynek po całodziennym szusowaniu na nartach, wycieczkach rowerowych lub pieszych. Wysoka jakośc wykonania z naturalnych materiałów, wygodne pokoje,oraz kompletnie wyposażona kuchnia pozwalają poczuć się jak u siebie w domu.

Zapraszamy!!!

Nasze domki

Zapraszamy na noclegi do naszych drewnianych domków w górach z kominkiem w Falsztynie. Nasze domki położone są w wyjątkowym przyrodniczo i kulturowo miejscu w Pieninach na styku Gorców i Tatr bezpośrednio na Jeziorem Czorsztyńskim pobliżu wielu atrakcji turystycznych letnich i zimowych jak Białka Tatrzańska, stacja narciarska Kotelnica w Białce Tatrzańskiej, Termy Bania w Białce Tatrzańskiej, Termy Bukowina w Bukowinie Tatrzańskiej, Czorsztyn Ski w Kluszkowcach, Szczawnica, stacja narciarska Palenica w Szczawnicy, zamek Czorsztyn w Czorsztynie, zamek Dunajec w Niedzicy. Aby nocleg był komfortowy każdy domek posiada dla państwa komfortu kominek, oraz niezależne ogrzewanie elektryczne.

zobacz więcej

Atrakcje w naszej okolicy

Wyciągi narciarskie

- Polana Sosny w Niedzicy odległość 5 km - Kotelnica w Białce Tatrzańskiej - odległość 18,1 km - Czorsztyn Ski Kluszkowce odległość 17,1 km I wiele innych w okolicy dojazd do ww. z ominięciem najbardziej obciążonych ciągów komunikacyjnych.

Zamek w Niedzicy

Jedną z najciekawszych atrakcji w Pieninach jest XIV-wieczny zamek. Średniowieczny, położony nad Zbiornikiem Czorsztyńskim, od wschodu przylega do pienińskiego parku Narodowego i leży na terytorium miejscowości Niedzica. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, naprawdę nie warto się długo namyślać tylko ruszyć w tym kierunku, by poznać sekrety niedzickiego zamku.

Ruiny Zamku Czorsztyńskiego

Zamek wzniesiony został na szlaku handlowym z Krakowa do Budy i stanowił zaporę dla postępów kolonizacji węgierskiej sięgającej prawego brzegu Dunajca. Do naszych czasów z górskiej fortecy pozostały jedynie malownicze postrzępione ruiny wzniesione z miejscowego kamienia przeglądające się w wodach utworzonego jeziora.