• Domki Falsztyn Z pięknymi widokami
 • Regionalne Domki Domki z kominkiem
 • Domki Z pięknymi widokami
 • Domki Z pięknymi widokami
 • Domki Z pięknymi widokami
 • Domki Z pięknymi widokami

Regulamin pobytu "Domki na Ogrodach"

Niniejszy regulamin określa warunki na których można dokonać rezerwacji i wynajmu domków. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.

 1. Dobę hotelową rozpoczynamy w godzinach od 16:00, kończymy o godz. 10:00 dnia następnego.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w gotówce z pomniejszeniem o wpłacone na konto Wynajmującego zaliczki w dniu przyjazdu w czasie czynności zakwaterowania. Każdy z pełnoletnich Gości ma obowiązek okazania wynajmującemu dokumentu tożsamości w celu dokonania wpisu do książki meldunkowej.
 3. Goście mają obowiązek ścisłego przestrzegania przepisów i zasad przeciwpożarowych.
 4. Wynajmujący po przyjeździe, ale przed wprowadzeniem się - zobowiązany jest odebrać Domek tzn. sprawdzić meble, okna, drzwi i pozostałe urządzenia znajdujące się w domku. Pozytywny odbiór wynajmujący potwierdza podpisując regulamin.
 5. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku prosimy zgłaszać na bieżąco właścicielowi.
 6. Zabronione jest używanie, znajdujących się w domu, instalacji i urządzeń w sposób nie odpowiadający ich przeznaczeniu, lub mogący prowadzić do ich zniszczenia lub uszkodzenia.
 7. W przypadku przekroczenia deklarowanej w książce meldunkowej liczby osób korzystających z Domku ( bez zgody i wiedzy właściciela) Właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy z wynajmującym bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
 8. Najemca i wczasowicze ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za przekazane mienie oraz za szkody wyrządzone na terenie ośrodka.
 9. W Domku obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 10. Ze względu na bezpieczeństwo własne oraz konieczność przestrzegania przepisów przeciwpożarowych niedopałki papierosów należy wrzucać wyłącznie do popielniczek. Przed każdorazowym opuszczeniem Domku prosimy o: sprawdzenie czy nie ma wycieku wody (zakręcić krany), zamknięcie okien i drzwi, wyłączenie wszystkich punktów świetlnych (poza lodówką), sprawdzenie czy nie pozostawiono tlących się niedopałków w kominku. Zabrania się używania dodatkowych urządzeń elektrycznych ni zainstalowane przez właściciela ośrodka.
 11. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 12. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do 6:00 rano. W przypadku gdy Wynajmujący w znaczący sposób narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy z Wynajmującym bez konieczności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
 13. Osoby odwiedzające najemców domku mogą przebywać na terenie ośrodka tylko do godz. 20:00
 14. Zezwalamy na pobyt w naszym Ośrodku zwierząt domowych. Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień swojego czworonoga, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania psów wyłącznie na smyczy. Opłata za pobyt jest jednorazowa niezależnie od długości terminu.
 15. Parkowanie dozwolone jest wyłącznie na miejscach parkingowych wyznaczonych do tego celu. Zabrania się wjazdu na tereny zielone. Parking jest niestrzeżony. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gości.
 16. Zabrania się grillowania na balkonie.
 17. Nie zwraca się należności za niewykorzystaną w pełni rezerwacje oraz zaliczek.
 18. Prosimy o pozostawienie domku w należytym porządku (uprzątnięty, wymyte naczynia, wyrzucone śmieci, złożona pościel).
 19. Pobiera się opłatę klimatyczną 1 zł osoba dorosła 50 gr. dziecko dziennie.

Atrakcje w naszej okolicy

Wyciągi narciarskie

- Polana Sosny w Niedzicy odległość 5 km - Kotelnica w Białce Tatrzańskiej - odległość 18,1 km - Czorsztyn Ski Kluszkowce odległość 17,1 km I wiele innych w okolicy dojazd do ww. z ominięciem najbardziej obciążonych ciągów komunikacyjnych.

Zamek w Niedzicy

Jedną z najciekawszych atrakcji w Pieninach jest XIV-wieczny zamek. Średniowieczny, położony nad Zbiornikiem Czorsztyńskim, od wschodu przylega do pienińskiego parku Narodowego i leży na terytorium miejscowości Niedzica. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, naprawdę nie warto się długo namyślać tylko ruszyć w tym kierunku, by poznać sekrety niedzickiego zamku.

Ruiny Zamku Czorsztyńskiego

Zamek wzniesiony został na szlaku handlowym z Krakowa do Budy i stanowił zaporę dla postępów kolonizacji węgierskiej sięgającej prawego brzegu Dunajca. Do naszych czasów z górskiej fortecy pozostały jedynie malownicze postrzępione ruiny wzniesione z miejscowego kamienia przeglądające się w wodach utworzonego jeziora.